Fotograf Paulina Omilian - sesje ślubne, portretowe, rodzinne i inne

Rekomendacje

moi Klienci o mnie i o tym, co robię

Juliet i Krzysztof

Sesja dla Par była prezentem urodzinowym od mojego męża i stała się najpiękniejszą pamiątką na całe życie. To była bardzo indywidualna sesja, było tak jak chcieliśmy bez sztucznych emocji, dzięki Paulinie wszystko było naturalne, każda wyrażona emocja była prawdziwa. Tak właśnie fotografuje Paulina! Potrafi uchwycić najszczersze emocje bez fałszywych póz! Nie sztuką jest fotografować, sztuką jest ująć wszystko w odpowiednich barwach tak jak robi to ta wspaniała kobieta! Plener z nią to sama przyjemność.Dziękujemy i wszystkim polecamy współpracę z Pauliną.

Dyr. PCWE Olecko

Paulina Omilian jako Fotografka - to mieszanka powołania, pasji i potrzeby życiowej. Solidna firma. Spełnia wymagania klienta, uzupełniając je nutką własnej kreatywności. Subtelny obserwator, łowca niepowtarzalnych momentów, ulotnych osobliwych chwil. W ciekawy sposób ujmuje sedno sprawy, wykorzystując zaistniałe warunki np. aurę, miejsce, czas, urodę, osobowośc. Wydobywa piękno. Swoją pasją podzieliła się na IX Festynie Integracyjnym KIDS4KIDS DZIECI-DZIECIOM. Mali Zawodowcy organizowanym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Olecku. Jako dyrektor placówki oraz w imieniu uczestników, szczególnie od tych małych, serdecznie dziękuję za wspaniałą pamiątkę i fotoalbum z naszej imprezy. Współpraca z Pauliną to super przygoda!

Magda i Kamil

Mieliśmy sesję walentynkową. Jesteśmy zachwyceni. Spędziliśmy ten wyjątkowy dzień w bardzo miłym towarzystwie. Dostaliśmy już zdjęcia na płycie w kreatywnym opakowaniu - pamiątka na całe życie. Zdjęcia świetne i profesjonalne. Z całego serca POLECAMY!

Klub u Potęgowej

W 100% polecam usługi Pauliny! Młoda i doświadczona Pani fotograf. Jestem zadowolona z każdej fotorelacji przeprowadzonej w klubie. Współpraca z nią to sama przyjemność. Jest to osoba pełna pasji, bardzo miła i kontaktowa. Cechuje ją przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. Zachęcam do współpracy z Panią Pauliną, bo naprawdę warto!

Aneta i Krzysztof

Serdecznie polecamy usługi Pauliny! Pełen profesjonalizm, życzliwość, otwartość na indywidualne potrzeby klienta!!! Jeśli szukacie fotografa - Paulina to świetny wybór! Polecamy gorąco!!!

Ewelina i Tomasz

Zdjęcia są super! A to z pierwszego tańca bardzo Nam się podoba - rewelacyjne! Jesteśmy bardzo zadowoleni, będziemy zgłaszać się do kolejnych sesji.

Paulina i Paweł

Zdjęcia super, jesteśmy bardzoooo, bardzooooo zadowoleni! Zakochałam się w opakowaniu. Dziękujemy za piękną pamiątkę! Wiem już, jakiego fotografa na ślub polecać. Sami też z przyjemnością skorzystamy z Twoich usług.

Ewa i Sebastian

Właśnie skończyliśmy oglądanie zdjęć. Na początku chciałam podziękować. Jesteśmy mile zaskoczeni płytą, opakowaniem i zdjęciami, bardzo Nam się podobają. Jestem mega, mega zadowolona! Będę szczerze polecać.

Karolina

Zdjęcia bardzo mi się podobają, z resztą nie tylko mi - moi znajomi również są pod wrażeniem.

Monika

Wielkie dzięki za zdjęcia, są mega! Są przecuuuudowne!

Monika

Robisz zdjęcia na naprawdę najwyższym poziomie, bardzo Nam się podobają i wciąż zachwycamy się weselnymi.

Wiktoria

Krótko mówiąc najlepszy fotograf na świecie! Atmosfera bardzo miła, wiele ciekawych pomysłów, zdjęcia rewelacja! Polecam!!

Aleksandra

Fotograf pierwsza klasa! Robi przepiękne zdjęcia i udziela cennych rad. Świetnie przygotowana i z głową pełną pomysłów! Mam nadzieję, że niedługo uda nam się ponownie współpracować. :)

Julita

Gorąco polecam współpracę z tym fotografem :) Dziewczyna ogień, z milionem pomysłów na minutę :) Sesja z nią jest bez żadnego stresu tylko przyjemna i satysfakcjonująca ;) POLECAM :)

Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa i współpracę
Paulina Omilian

Copyright Paulina Omilian © 2017

Copyright Paulina Omilian © 2017

E-Marketing mrozowski.net.pl.

E-Marketing mrozowski.net.pl.